Sėkmės ryklių paslaptys arba efektyviausias Tikslų pasiekimo metodas - 3K!

Mes susitiksime:

2018 M. BALANDŽIO 23 D. KLAIPĖDA; 18:00-21:40; Park Inn, Minijos g. 119, Viešbutis.

Seminarą - dirbtuves sudaro penki žingsniai + laukia 12 tobulėjimo misijų po seminaro;

1 žingsnis: 

Mes pradėsime nuo tikslų. Atsakyk, kokie yra tavo gyvenimo tikslai? Net jeigu žinai, ko nori, būna, kad  tikslai ir svajonės lieka tik galvoje… Kodėl???

Taip jau yra. Dažnai žmonės, padiskutavę su draugais ir artimaisiais apie svajones, gyvenimo tikslus, vakare atsidūrę šiltoje lovytėje suvokia, - jų sielai yra šalta… Gulėdami lovoje šie žmonės galvoja apie tai, kodėl jiems nesiseka ir kodėl sėkmė trainiojasi kažkur ten, kur jų nėra??? Turiu atsakymus! Atvyk į seminarą + dirbtuves, kurių metu sugebėsi pasinaudoti visiškai naują, niekur neskelbtą trijų žingsnių metodiką, pavadinimu ,,TRYS K.” (Ko, kada, kaip?). Ši metodika padės tau pasiekti kur kas didesnius tikslus, nei tu sieki dabar. Tikrai! O taip, tu gali tapti žmogumi, kuris greitai pasiekia tikslus!

Dėmesio: seminaro užduotys bus ne įtikinti tave atsisakyti savo darbartinių tikslų. Ne! Aš, Alex, papasakosiu tau apie globalesnius tikslus, apie kurios pradėsi galvoti tik po daugybės metų, kai… 

,,Kartą sėkmės ryklys man pasakė: ,,Alex, kolkas tu užduodi sau neteisingus klausimus, todėl tavo tikslai yra *******. Bet yra daugybė svarbių klausimų, kuriuos tu paklausi savęs, kai tapsi išmintingesnis. Kam laukti? Šiandieną padovanosiu tau klausimus, kuriuos kiekvienas žmogus paklaus savęs po dešimties, keturiasdešimties metų. Jeigu atsakysi į juos, aplenksi laiką - pakilsi virš standartinio mąstymo. Aš padėsiu tau tapti sėkmės rykliu!”. 
Šis sėkmės ryklys buvo itin protingas žmogus. Parašiau apie jį savo naujoje knygoje "Sielos drabužiai", kuri bus išleista jau šį pavasarį. Kol knyga spausdinama, siūlau nelaukti ir ateiti į mano seminarą, kad perimtum ne tik sėkmės ryklio paslaptys, bet ir 3K metodiką!!!” - Alex Monaco. 

2 žingsnis: 

Dažnai žmonės, sukūrę idėją arba turėdami aiškų gyvenimo tikslą nenustato "deadline’o" - termino. Tačiau net turintys galutinę  datą, iki kurios pasieks tikslą, nesugeba realizuoti jo. Kodėl taip įvyksta? Apie tai sužinosite antros  valandos metu. 
Tapk sėkmės rykliu - išmok siekti tikslų efektyviai!  
3 žingsnis:  arbata  su Alex Monaco

4 žingsnis: 
Atsakyk, kokį irankį naudoji, norėdamas pasiekti tikslą? Kiek įrankių žinai?   Kalbėsime apie ekstremalią saviugdą ir apie dešimtį kitų tikslų pasiekimo metodų.

O taip, net didžiausią tikslą galima pasiekti per  mėnesį ar kelis. 

5 žingsnis:
Po audringo pokalbio apie stebuklingus įrankius, lauksiu visų tavo klausimų, kuriuos atsakysiu iš karto.
Alex Monaco tikslų metodika padės:

  1. Suprasti ar tu esi teisingame kelyje ir ko tiksliai reikėtų siekti. Vieni nežino ar pasirinko tinkamą profesiją, veiklą, todėl jaučiasi nejaukiai. Kiti net nežino, kas jiems patinka ir dar nesurado savęs. Visiems išvardintiems žmonėms šis seminaras tinka.
  2. Nuspręsti, per kiek laiko pasieksi savo svajones (daug greičiau!).
  3. Pasirinkti įrankius, kuriais naudojantis galėsi pasiekti svajones žymiai greičiau nei įsivaizdavai.

Šis seminaras yra unikalus dėl metodikos. 3K metodika yra velniškai paprasta, todėl kiekvienas sugebės ją suprasti ir panaudoti kiekvieną dieną!

Tu gausi ne tik motyvacijos, o…. Tai bus daug stipriau!
Ar tau rūpi tavo gyvenimas? Ar nori tai pasiekti dabar, o ne už dešimties metų? Ar nori, kad tavo artimi žmonės būtų laimingesni? Ar nori juos pažadinti /prikelti naujam gyvenimui?

Tools for success pristato: seminarą - dirbtuves su pranešėju Alex Monaco!

Alex Monaco (www.monaco.lt arba www.fb.com/alexmonaco.lt yra gyvenimo provokatorius. Bestselerio autorius. Jo knyga "Laimingi šunsnukiai"  parduota daugiau nei 15000 tiražu (net 7 pakartotiniai leidimai), o Masačusetso ir Kalifornijos universitete apdovanoti projektai sulaukia tūkstančių klientų (Onbotraining sukurtas su olimpiete Inga Stasiulionyte). Alex Monaco yra verslininkas, puikiai automatizavęs savo veiklas, svetainių kūrimo studijos įkūrėjas  ir sėkmingiausių Lietuvoje online mokymų (www.onbo.lt ir www.laimingos.lt) bendraįkūrėjas.
Alex Monaco yra vienas didžiausių Facebook puslapių savininkas. Jo sąskaitoje yra virš 350.000 fanų. (jis turi virš dešimt Lietuvoje ir užsienyje esančių sėkmingų Facebook profilių, iš kurių du siekia 100 000 fanų).

Jis neatsilieka ir Instagrame. Jo instagram puslapiai: alexmonaconettitanquotesmonabookshappybastards.

Seminaras tinka visiems ir visoms, kam svarbu gyvenimo kokybė ir sėkmė.

Pasiek didžiausius rezultatus su Alex Monaco 3 K. tikslų metodika! 

Galioja 100 % pinigų grąžinimo garantija.

Seminaro trukmė 3:40 min..+ Pokalbiai mažoje po seminaro grupėje (tik VIP bilietams).

Atsiliepimai:

...Ir štai BAM! Alexo Monaco seminaras! Negalėjau nepadaryti sau tokios dovanos.:) Vertas kiekvieno euro ir dar daugiau. Buvo faina susipažinti su žmonėmis kurie ieško to paties, domisi tais pačiais dalykais.
Saviugdos traukinys įsibegėjo, jo nesustabdysi.
Ačiū Alexai kad buvote spyris į užpakalį, davėt įrankius keisti savo gyvenimą ir keistis pačiai.
Su nekantrumu laukiu antros knygos.
Ačiū Sauliui, Mažvydui ir kitiems. Olga

Labas, Jums rašo Monika, džiaugiuosi pabuvusi seminare ir asmeniškai pabuvusi šalia Alex Monaco. Išsinešiau daug optimizmo ir tikėjimo, kad visi galime laaaaaaaabai daug. Tikiuos, kad galiu labai daug. Kokį įsipareigojimą sau sugalvojau... Įsipareigoju nepasiduoti abejonėms ir aplinkinių pesimizmui, ne žmones, bet jų blogą nuotaiką ir skundus įsipareigoju siūsti VELIOP 😈 , taip pat įsipareigoju tikėti žmogumi ir žmogiškumu, kad ir kaip tai kartais būna laaaaaaaaabai sunku, bet gal būt aš vienintelė, kuri tuo metu tiki ir tai kažkam laaaaabai daug. Įsipareigoju skaityti šitą laišką, kai man pačiai bus sunku. Dar įsipareigoju vygdyti 12 dovanų programą 😊, kartais aplankyti alex.monaco.lt puslapį (kad pastiprinti vidinę motyvaciją) ir dar pasižadu ir įsipareigoju motyvuoti ir palaikyti šalia esančius, nes manau, kad tai tokia pareiga. Dar daug galiu rašyti, bet taip ir knygą galima parašyti, o čia juk laiškas 😉

Iki susitikimo, sėkmės!  Monika

lAIKAS TEISINGUS SPRENDIMUS PRIIMTI DABAR IR SAU PASAKYTI:

AŠ NORIU PAKILTI VIRŠ STANDARTINIO MĄSTYMO!

TODĖL SUDALYVAUSIU ALEX MONACO SEMINARE!

AŠ PADARYSIU VISKĄ, KAD PASIEKČIAU DAUGIAU!

NORS NEMĖGSTU VAIKŠČIOTI Į SEMINARUS, ŠIS KARTAS KITOKS!

SIEKIU NE TIK MALONUMŲ, BET IR ...

ATEISIU Į SEMINARĄ IR SUSIPAŽINSIU SU TOKIAIS KAIP AŠ, SIEKIANČIAIS SVARBIAUSIŲ VERTYBIŲ!

AR NORI SUŽINOTI SĖKMĖS RYKLIŲ PASLAPTIS? TUOMET ATEIK Į SEMINARĄ IR:

  • Suprask, ar esi teisingame kelyje ir ko tiksliai reikia siekti;
  • Sužinok, kodėl įstrigai;
  • Suvok, kodėl vis nepavyksta įgyti naujų teigiamų įpročių;
  • Išmok įjungti "turbo" efektyvumo mygtuką;
  • Išsigrynink, ką reikia daryti, kad atrastum savo svarbiausius tikslus;
  • Nuspręsk, per kiek laiko pasieksi savo svajones;
  • Pasirink įrankius, kuriais naudojantis galėsi pasiekti svajonių žymiai greičiau nei įsivaizdavai;

BONUSAS!

GAUSITE PALAIKYMĄ: JŪSŲ LAUKS AUGIMO UŽDUOTYS NET 12 DIENŲ
100%

Kurios padės susidėlioti svarbiausius  tikslų siekimo įpročius ir pasiekti dar greičiau savo svajones!

100%

GYVENIMO POKYČIAI TAVO RANKOSE!

IŠANKSTINIAI BILIETAI PIGIAU

© Tools4success.lt  Visos teisės saugomos | Privatumo politika | Taisyklės | Kontaktai